25. 10. 2016

Tomáš neznámý

SKB Zlín – Basketbal Olomouc 96:70 (24:17 52:30 74:54)

obrazek

Body domácí: Nehoda David 15, Vošlajer Tomáš 14, Hrabovský Marián 11, Prášil Jaroslav 11, Pumprla Radek 11, Kozina Jan 10, Krutílek Jan 9, Šušák Michal 7, Kadlčík Jan 4, Nehyba Zdeněk 2, Zumer David 2, Štencl Rostislav 0

Zlínští muži nastoupili k druhému domácímu utkání proti týmu Basketbal Olomouc. Před opět naplněným hledištěm domácí potvrdili roli favorita a navázali tak na výhru v Opavě. Od prvních minut se Zlín rychlou hrou a agresivní obranou dostával postupně do vedení a v poločase z toho byl zasloužený náskok 22 bodů. Vstup do 3. čtvrtiny se našim hráčům hrubě nevydařil, svou nekoncentrovaností a chybami dovolili Olomouci se přiblížit až na rozdíl 10ti bodů. Po oddechovém čase se naši muži vrátili ke stanovené taktice z úvodu utkání a v poklidu si dokráčeli k zaslouženému vítězství.

Děkujeme divákům za povzbuzování a věříme, že nás v hojném počtu přijdou podpořit i na další domácí utkání, které se odehraje 6. 11. 2016 v 15:00 ve SH Zelené proti týmu START Havířov.